Modřanský veletrh volnočasových aktivit 2016

Přijďte se inspirovat a užít si pestrý program, v němž se představí i kroužky KC při ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12.

Zahájení školního roku

Informace k zahájení školního roku 2016/2017 - AKTUALIZOVÁNO

Stravování formou krabiček bude pokračovat

Díky spolupráci se ZŠ Rakovského budeme moci nadále zajišťovat stravování pro žáky do krabiček.

Přerušení provozu kuchyně a ŠJ, dřívější ukončení školního roku

Rozhodnutí MČ Praha 12 v souvislosti se situací ve školní jídelně a kuchyni a opatření vedoucí k dřívějšímu ukončení školního roku.

Burza zapomenutých věcí

Poslední šance objevit své ztracené věci

Ztráty a nálezy

Informace ke ztraceným či zapomenutým věcem

Přijímací řízení na SŠ - Novinky

Aktuální informace k pokusnému ověřování organizace přijímacího řízení do oborů vzdělání s maturitní zkouškou s využitím povinné přijímací zkoušky ve školním roce 2015/2016

Výskyt příušnic

Upozornění na výskyt infekčního onemocnění

Přání

Přeji všem krásné a klidné vánoční svátky. Do nového roku vykročte pravou nohou. A já se těším v příštím roce na další fajn spolupráci. K.V.

Vánoční přání

Vánoční pozdrav z ANGELu

Přijímací řízení na SŠ

Aktuální informace z MŠMT k přijímacímu řízení na střední školy a víceletá gymnázia.

23.11. - 27.11. konzultace R-Ž-U

Rozpis pro zapsání na konzultace bude viset na dveřích třídy. Kdo má zájem, prosím, zapište se. Děkuji. K.V.

Přijímací řízení na SŠ

Komplexní informace pro žáky a jejich rodiče

Vstupenky na FMX Gladiator Game

Vážení rodiče 5.C,   škola obdržela od MČ Praha 12 vstupenky na FMX Gladiator Games, které se konají v sobotu 24.10. od 19,00hod v O2 Areně (vstup zdarma) - je to sobota před týdnem...

Schola Pragensis 2015

Pozvánka na 20. ročník přehlídky a výstavy oborů vzdělání pražských středních a vyšších odborných škol

Zápis do kurzů KC právě odstartoval

Do kurzů KC se můžete od 15. 9. 2015 zapsat na stránkách školy www.zsangel.cz, a to zde .

Sazka Olympijský víceboj

Český olympijský výbor připravil Sazka Olympijský víceboj, který se snaží přitáhnout děti ke sportu. Do projektu se zapojili i žáci naší školy!