STRAVOVÁNÍ OD 4.1.2021, OBĚDY PRO ŽÁKY NA DISTANČNÍ VÝUCE

OBĚDY OD 4.1.2021, MOŽNOST OBĚDŮ I PRO ŽÁKY NA DISTANČNÍ VÝUCE

STRAVOVÁNÍ OD 4.1.2021, OBĚDY PRO ŽÁKY NA DISTANČNÍ VÝUCE

Vážení rodiče,vážení strávníci,

zdravím Vás, dovoluji si Vás informovat že:
Žáci prvních a druhých tříd ,PT a MŠ, kteří se stravují v naší školní jídelně, mají obědy všichni od 4.1.2021 automaticky přihlášené.
Z důvodu  uzavření ostatních ročníků ZŠ jsme všechny strávníky ( kromě MŠ a žáků PT, 1.E a všech druhých tříd ) centrálně odhlásili ze stravování od 4.1. do 8.1.2021 včetně. Pro žáky na distanční výuce však na objednání obědy nadále vaříme. Finanční hodnota oběda je zachována.

V případě Vašeho zájmu odebrat si oběd pro žáka na distanční výuce jej prosím znovu objednejte na www.strava.cz číslo zařízení 0329 . Jídelníček na příští týden je již zveřejněn a objednávat můžete na internetu do neděle 3.1. do 6 hodin .
Oběd číslo 3 bude v nabídce až od 2. týdne v lednu z provozních důvodů.
Obědy budeme pro žáky vydávat z důvodu distanční výuky denně od 11.00 do 13.00 hod. z prosklených dveří navazujících na okna ze školní jídelny směrem do ulice Angelovova. Schody se zábradlím ke dveřím ŠJ pro výdej oběda naleznete na travnaté ploše u chodníku před okny z jídelny. Dveře jsou označené cedulí.

Jídelníček je zvěřejněn a objednávat můžete do neděle 3.1.2021 do 6 hodin na internetovém objednávání.

Oběd bude vydán do termonádob na základě jmenného seznamu přihlášených. Zvlášť polévka a hlavní jídlo. Vše bude vloženo do igelitové tašky. Veškeré obaly poskytuje jídelna zdarma.

Těšíme se na Vás.
Do nového roku 2021 Vám všem přejeme jen to nejlepší a pevné zdraví.
Děkuji Vám za pochopení. Jana Korytářová vedoucí školní jídelny

Publikován: 27.12.2020

Vytvořil(a): Jana Korytářová

  Kalendář