Obědy od 18. do 22.1.2021 - informace o objednávání

Objednávat můžete do pátku 15.1.2021 do 14 hodin, po té jsou objednávky uzavřené.

Obědy od 18. do 22.1.2021 - informace o objednávání

Vážení rodiče,vážení strávníci,
zdravím Vás, dovoluji si Vás informovat že:
Žáci prvních a druhých tříd ,PT a MŠ, kteří se stravují v naší školní jídelně, mají obědy všichni od 18.1.2021 automaticky přihlášené. TENTO TÝDEN JE  V NABÍDCE   I OBĚD Č.3 : ZELENINOVÝ NEBO OVOCNÝ TALÍŘ, KTERÝ MÁTE MOŽNOST OBJEDNAT DO PÁTKU 15.1. DO 14 HODIN.
Z důvodu pokračování uzavření ostatních ročníků ZŠ jsme všechny ŽÁKY ( kromě MŠ a žáků PT, 1.E a všech druhých tříd ) centrálně odhlásili ze stravování od 18.1. do 22.1.2021 včetně. ZAMĚSTNANCŮM ŠKOLY JSME PŘIHLÁŠENÉ OBĚDY NEODHLAŠOVALI.
Pro žáky na distanční výuce na objednání obědy nadále vaříme. Finanční hodnota oběda je zachována.

V případě Vašeho zájmu odebrat si oběd pro žáka na distanční výuce jej prosím znovu objednejte na www.strava.cz číslo zařízení 0329 . Jídelníček na příští týden je již zveřejněn a objednávat můžete na internetu do pátku 15.1. do 14 hodin ráno .
Oběd číslo 3 je již v nabídce.
Obědy budeme pro žáky vydávat z důvodu distanční výuky denně od 11.00 do 13.00 hod. z prosklených dveří navazujících na okna ze školní jídelny směrem do ulice Angelovova. Schody se zábradlím ke dveřím ŠJ pro výdej oběda naleznete na travnaté ploše u chodníku před okny z jídelny. Dveře jsou označené cedulí.

Jídelníček je zvěřejněn a objednávat můžete do pátku 15.1.2021 do 14 hodin na internetovém objednávání.

Oběd bude vydán do termonádob na základě jmenného seznamu přihlášených. Zvlášť polévka a hlavní jídlo. Vše bude vloženo do igelitové tašky. Veškeré obaly poskytuje jídelna zdarma.

Těšíme se na Vás.
Děkuji Vám za pochopení. Jana Korytářová vedoucí školní jídelny