Máma, táta a já - klub pro batolata

Angličtina pro dvouleté děti. Přihlašování do klubíku s rodiči pro školní rok 2022/23 je stále možné

Máma, táta a já - klub pro batolata

Mum, Dad and Me Toddlers' Club je kurz angličtiny pro dvouleté děti, které doprovází rodiče, případně jiný doprovod.

Na angličtinu pro batolata se scházíme každé pondělí a úterý v dopoledních hodinách na 45 minut v prostorách MŠ Hasova. Na setkání je nejvýš 8 dětí se svým doprovodem.

V angličtině zpíváme, říkáme si říkanky, tancujeme, cvičíme, vyrábíme, malujeme - zábavnou formou se seznamujeme s anglickým jazykem.

Zájemci o docházku do anglického klubu pro batolata, prosíme kontaktovat lektorku Šárku Johanisovou emailem na adrese johanisova@zsangel.cz.

První setkání nového školního roku proběhlo 3.10.2022. Ale stále máme volná místa a můžete se k nám na angličtinu přidat.

Těšíme se na setkání na angličtině pro dvouleté děti v Máma, táta a já - klubu pro batolata.

Šárka

Publikován: 22.6.2022