Máma, táta a já - klub pro batolata. Angličtina pro dvouleté děti.

Přihlašování do klubíku s rodiči pro školní rok 2022/23 je stále možné

Máma, táta a já - klub pro batolata. Angličtina pro dvouleté děti.

Mum, Dad and Me Toddlers' Club je kurz angličtiny pro dvouleté děti, které doprovází rodiče, případně jiný doprovod.

Na angličtinu pro batolata se scházíme každé pondělí a úterý v dopoledních hodinách na 45 minut v prostorách MŠ Hasova. Na setkání je nejvýš 8 dětí se svým doprovodem.

V angličtině zpíváme, říkáme si říkanky, tancujeme, cvičíme, vyrábíme, malujeme - zábavnou formou se seznamujeme s anglickým jazykem.

Zájemci o docházku do anglického klubu pro batolata, prosíme kontaktovat lektorku Šárku Johanisovou emailem na adrese johanisova@zsangel.cz.

První setkání nového školního roku proběhlo 3.10.2022. Ale stále máme volná místa a můžete se k nám na angličtinu přidat.

Těšíme se na setkání na angličtině pro dvouleté děti v Máma, táta a já - klubu pro batolata.

Šárka

Publikován: 22.6.2022