Informace pro rodiče žáků školy - formulář žádosti o ošetřovné

Informace pro rodiče žáků školy

Jak jistě víte, žádosti o ošetřovné pro žáky uzavřených základních škol musí potvrdit příslušná základní škola. Aby se zjednodušil celý postup i z důvodů omezení osobních kontaktů dojednalo hlavní město Praha s ministryní práce a sociálních věcí Dipl.-Pol. Janou Maláčovou, MSc. následující elektronickou variantu. Potvrzení, které naleznete v příloze nebo na stránkách MPSV (https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-) můžete vyplnit doma a naskenované ho odeslat mailem do školy. Škola tuto žádost vytiskne a po potvrzení zašle odbobnou cestou zpět. I v této podobě bude žádost zaměstnavateli akceptována.

Své žádosti zasílejte na mail: papikova@zsangel.cz .

Originál, který bude zatím na škole, bude nutné předložit až dodatečně pro výplatu dávky. Hlavní město se však snaží, aby originál nebylo nutno vůbec předkládat. Sledujte prosím další informace.
Přiložené soubory:

Publikován: 11.3.2020