Informace pro rodiče žáků školy - formulář žádosti o ošetřovné

Informace pro rodiče žáků školy

Jak jistě víte, žádosti o ošetřovné pro žáky uzavřených základních škol musí potvrdit příslušná základní škola. Aby se zjednodušil celý postup i z důvodů omezení osobních kontaktů dojednalo hlavní město Praha s ministryní práce a sociálních věcí Dipl.-Pol. Janou Maláčovou, MSc. následující elektronickou variantu. Potvrzení, které naleznete v příloze nebo na stránkách MPSV (https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-) můžete vyplnit doma a naskenované ho odeslat mailem do školy. Škola tuto žádost vytiskne a po potvrzení zašle odbobnou cestou zpět. I v této podobě bude žádost zaměstnavateli akceptována.

Své žádosti zasílejte na mail: papikova@zsangel.cz  (žádosti budou zpracována a zaslány zpět do druhého pracovniího dne).

Originál, který bude zatím na škole, bude nutné předložit až dodatečně pro výplatu dávky. Hlavní město se však snaží, aby originál nebylo nutno vůbec předkládat. Sledujte prosím další informace.
Přiložené soubory:

Publikován: 11.3.2020