DIETNÍ STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ - NÁVOD JAK ZAJISTIT

Postup  jak zajistit pro své dítě dietní stravování

DIETNÍ STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ - NÁVOD JAK ZAJISTIT
DIETNÍ STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

- rodiče mají možnost dietní stravu objednat u externí firmy ALMED ( kontakt Adriana Rožková - vedoucí   stravovacího       provozu, tel.spojení 778 527 877, adriana.rozkova@almed.cz )
- jídlo bude firmou zavezeno a uloženo do lednice umístěné v recepci naší školy
- z lednice si jídlo vyzvedne dítě ( samo, popř. s pomocí asistentky své třídy) a přenese do jídelny
- v jídelně předá paní kuchařce, která mu jídlo po požádání ohřeje (možnost přendání na talíř)
- konzumace jídla probíhá standardně jako u ostatních strávníků, k dispozici budou i nápoje
- k rukám  vedoucí školní jídelny nebo administrativní pracovnice ŠJ je potřeba odevzdat odhlášku ze stravování + vrátit čip (u okénka hospodářky) a lékařské potvrzení

Pokud byste potřebovali více informací, kontaktujte mě na mailu jidelna@zsangel.cz

Publikován: 9.10.2019

Vytvořil(a): Jana Korytářová

Pondělí 16.12

Vánoční dílna

Vážení rodiče, zveme vás na vánoční posezení se zpíváním koled a výrobou vánočních dekorací. od 18h v naší třídě. S sebou tvořivou náladu, něco málo cukroví.

Úterý 17.12

18:00

Zveme vás na besídku třídy 3.D, která proběhne na budově Mladenovova 17.12. od 18:00 hod.

Vánoční jarmark ŠD
9:35

V úterý si děti mohou nakoupit vánoční dekorace na již tradičním Jarmarku ŠD. Prosíme s sebou i případné tašky na nákukp.

Čtvrtek 19.12

6.B Vánoční Praha