ZLEPŠOVÁK

Moc děkujeme všem, kteří jste se zapojili do sběru nápadů Zlepšováku. Sešlo se nám celkem 31 návrhů na vylepšení prostředí školy pro starší děti. Mrzí nás, že se vás zapojilo tak málo, ale o to větší mají vaše nápady šanci na úspěch.

Některé nápady se nám vícekrát opakovaly, některé byly určeny pro mladší děti. Původně jsme plánovali, že v tomto týdnu bude probíhat hlasování o výběru nejlepších návrhů. Nyní však ještě ověřujeme s vedením školy možnosti realizace jednotlivých návrhů. Primárně diskutujeme návrhy, které jsou určeny pro všechny a ne jen pro konkrétní třídy a zároveň jsou v cenových možnostech 30tis. Kč na jeden nápad. Máme zde i několik "levnějších" nápadů, takže se nám podaří zrealizovat více než 5 návrhů.

Některé nápady jsme již po dohodě s vedením školy začali realizovat:
  • do Atria KC jsme zakoupili venkovní stolní fotbálek
  • jednáme o umístění automatu na kancelářské potřeby
Ohledně realizace dalších vašich nápadů vás budeme informovat co nejdříve.

Navrhni svůj zlepšovák, řekni o něm všem svým kámošům a hlasujte pro něj v závěrečném hlasování!  Třeba zrovna tvůj ZLEPŠOVÁK zpříjemní pobyt ve škole!

ZLEPŠOVÁK
  • Sběr návrhů do neděle 21.11.2021
  • 22. 11. - 28.11. zpracování přehledu návrhů
  • 29..11. - 5.12. - hlasování - výběr z návrhů = > pokud se nám sejde více než 5 proveditelných návrhů, uděláme pro děti hlasování => samy vyberou vyberou Zlepšováky, které se budou realizovat.

Spolek Angel věnuje částku 150 000 Kč (5 x 30 000 Kč), která bude použita na vylepšení prostoru ve škole či na školním hřišti se zaměřením na žáky druhého stupně. Děti samy mohou navrhovat, co by chtěly vylepšit, udělat nového. Vylepšení by primárně mělo být určeno pro starší děti, ale mohou se svými nápady zapojit i děti z prvního stupně. Vylepšení by mělo být něco trvalého, co jim bude dělat radost/bavit je i v dalších letech.

odkaz na formulář, pro sběr dětských návrhů

Publikován: 3.11.2021

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová