Zahradní slavnost 2017

Jaká bude letošní Zahradní slavnost? Co nás čeká?

Zahradní slavnost 2017

Těsně před koncem školního roku se přeneseme o 30 let zpět v čase a zavzpomínáme na 80. léta minulého století. Přesně tolik je totiž naší škole, své první žáky přivítala ve školním roce 1986/1987. A takové kulaté výročí si zaslouží pořádnou oslavu!

Čeká nás nabitý program na centrálním pódiu i sportovní a zábavné aktivity na sportovním hřišti. Dále lezecká stěna, stánky s dílničkami, občerstvení pro rodiče i děti včetně kavárny, a mnoho dalšího.

Již zanedlouho vyhlásíme celoškolní soutěž tříd o putovní pohár ZŠ ANGEL! Pro jednotlivce máme soutěž v retro stylu – o odznaky zdatnosti.

A na závěr slavnosti vypustíme balónky se vzkazy a zapálíme táborák!

Děti, zajímá vás jaké to tehdy před 30 lety bylo?! Zeptejte se! Otázky nám pošlete nebo vhoďte do krabice na recepci! Vylosovaný tazatel bude odměněn :-).

Máte zájem o prodejní stánek na naší zahradní slavnosti? Podívejte se na detaily zde.

Těšte se na další podrobnosti po jarních prázdninách!

Publikován: 7.3.2017

Naposled upraven: 20.3.2017

Vytvořil(a): Alice Škvárová

Pondělí 16.12

Vánoční setkání
17:00 - 20:00

Vánoční setkání a dílny s rodiči a dětmi. Přineste prosím malé občerstvení a dobrou náladu.

Vánoční dílna

Vážení rodiče, zveme vás na vánoční posezení se zpíváním koled a výrobou vánočních dekorací. od 18h v naší třídě. S sebou tvořivou náladu, něco málo cukroví.

Úterý 17.12

18:00

Zveme vás na besídku třídy 3.D, která proběhne na budově Mladenovova 17.12. od 18:00 hod.

Vánoční jarmark ŠD
9:35

V úterý si děti mohou nakoupit vánoční dekorace na již tradičním Jarmarku ŠD. Prosíme s sebou i případné tašky na nákukp.

Čtvrtek 19.12

6.B Vánoční Praha