Výuka pro 9. ročník od 11.5.

Vážení rodiče,

podle usnesení vlády ze dne 30. dubna 2020 bude od 11. 5. 2020 možná osobní přítomnost žáků devátého ročníku ve škole a to pouze za účelem přípravy na přijímací zkoušky.

Účast žáků je dobrovolná, vyučování bude probíhat v neměnných skupinách o maximálním počtu 15 žáků, za zvýšených hygienických opatření. Žáci musí být vybaveni hygienickými rouškami a přinést podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Do školy budou docházet pouze přihlášení žáci dvakrát týdně (blok český jazyk, matematika, anglický jazyk).

Abychom mohli uskutečnit výuku v souladu se všemi hygienickými opatřeními, prosíme Vás, abyste zvážili přítomnost svého dítěte ve vyučování a do úterý 5. 5. do 12. 00 zaslali vyplněnou přihlášku (níže) třídním učitelům.

Děkujeme za spolupráci.

Vedení školy

------------------------------------------------------------------------------------

Přihláška  - příprava na přijímací zkoušky

Přihlašuji svého syna/ svoji dceru k přípravě na přijímací zkoušky.

Jméno dítěte:                                    Třída:

V Praze dne

Podpis zákonných zástupců

Vyučování bude zahájeno v týdnu od 11. 5. 2020, bližší organizační informace zašleme rodičům přihlášených žáků.

Publikován: 3.5.2020

Vytvořil(a): Marie Horčičková