ÚNOROVÁ OCHUTNÁVKA

Spokojenost rodičů i dětí.

Dětem i rodičům tentokrát v jídelně moc chutnalo.

Hodnocení, které spojovalo ochutnávku rodičů i dětí byla SPOKOJENOST A DOBRÉ JÍDLO.

Rodiče velmi ocenili nepřesolenou polévku, která jim velmi chutnala. Děti s ní byly také spokojené a hodnotily ji jako dobrou.

Svíčkovou lze shrnout jedním slovem – VÝBORNÁ. Měkké maso, dobrý knedlík i omáčka, děti si chodily hodně přidávat.

Květákový mozeček také chutnal, děti vyzdvihly dobré brambory, rodiče byli také moc spokojení a pochvalovali si vyvážené osolení.

Salát byl také hodnocen jako výborný, lehký, s jogurtem, ozdobený petrželkou. Děti salát neochutnávaly, ale líbil se jim.

Z tradičně velkého výběru pití si děti často braly ředěný džus, který jim chutnal. Všude bylo čisto, paní kuchařky milé, jen hlučnost jídelny je stále vysoká.

Za Stravovací komisi Ivana Kovářová

Publikován: 21.2.2018