Štrúdlování

Každoroční sladké odpoledne na zahradě MŠ Hasova.

Štrúdlování

Dobrý den, milí rodiče,

Určitě jste si již všimli plakátů ve školce – ráda bych Vás pozvala na první akci MŠ Angel v letošním roce – Štrúdlování.

Koná se v úterý 21.9. od 16h na školní zahradě budovy Hasova.

Kdo tuto akci znáte, víte, že je každý rok velmi vydařená, pro nové rodiče - pointou je, aby se sešlo co nejvíce rodičů a dětí a poznalo se, navázaly se rodičovské kontakty a vybudovala / upevnila se školková komunita. No a nejlépe se druží při nějakém dobrém, nejlépe sezónním jídle, takže se pečou štrúdly všech druhů.

Aby nechyběla motivace k pečení, je vyhlášená soutěž tříd o nejdelšího štrúdlového hada, o nejdelší štrúdl a nejoriginálnější štrúdl.

Důležitá poznámka o pravidlech:

-          Každý štrúdl musí být tvořen z jednoho kusu (nelze, aby jeden rodič přinesl 3 štrúdly a pak je na soutěžním stole sestavil jako jeden)

-          Limit je 1 dítě = 1 štrúdl

-          Přijímáme i jinou než jablečnou variantu

Své napečené pochoutky prosím doneste buď hned ráno při příchodu do školky (na odpoledne budou pak přeneseny na zahradu), nebo odpoledne mezi 15:30 a 16h rovnou na zahradu. Poté proběhne měření. Sladké odpoledne bude završeno konzumací této oblíbené české pochoutky!

Těšíme se s Vámi na shledanou!

Publikován: 8.9.2021

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová