ŠKOLNÍ ČTENÁŘSKÉ KLUBY/ câu lạc bộ đọc giả / шкільний клуб читача - AKTUALIZOVÁNO

Ahoj, víš o tom, že už začátkem října otevřeme ve škole nový klub? Chceš zažít spoustu legrace a dobrodružství, zahrát si nové hry a přečíst zajímavé knížky? Pokud ano, budeme rády, když se do našeho čtenářského klubu přihlásíš. Členství v klubu je ZDARMA. A můžeš se těšit i na zajímavé dárky. Čtenářský klub bude zaměřený na seznamování se s českou a zahraniční literaturou pro děti, učení se čtení pro radost a na rozvoj čtenářských dovedností. U členů klubu očekáváme zlepšení komunikačních dovedností a výsledků v českém jazyce, i v dalších předmětech.

1.-2. ročník

Kdy: PONDĚLÍ 15.00-16.30

Kde: budova Mladenovova

Vedoucí klubu: ŠTĚRBÍKOVÁ KATKA

Kontakt: sterbikova@zsangel.cz

Členství v klubu je ZDARMA. 

 

V případě zájmu se přihlaste u vedoucí klubu na výše uvedené emailové adrese.

 

3.-4. ročník

Kdy: ÚTERÝ 14.30 - 16.00

Kde: budova Mladenovova

Vedoucí klubu: DVOŘÁKOVÁ JANA

Kontakt: dvorakova@zsangel.cz

Členství v klubu je ZDARMA.

 

V případě zájmu se přihlaste u vedoucí klubu na výše uvedené emailové adrese.

Publikován: 25.9.2017

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář