Seminář "Aby vás stres nestresoval"

Ve čtvrtek 7.6.2018 jsem vedla, nejenom pro rodiče našich žáků, workshop o stresu ze všech úhlů pohledu „ABY VÁS STRES NESTRESOVAL“ .

Workshop proběhl ve velmi příjemné, uvolněné atmosféře. Hlavní témata se prolínala od zvládání akutních stresových situací, přes prevenci syndromu vyhoření, vztahu zdravotní prognózy a stresu, jídla a stresu až k příjemné závěrečné relaxaci, autogennímu tréninku. Zjistili jsme, že stresu se v našem životě vyhnout nelze, ale je možné ho úspěšně kompenzovat, k čemuž workshop nabídl databanku protistresových technik. 

Dle báječné zpětné vazby od účastníků si každý v pestré náplni workshopu našel to své. 

Děkuji všem za aktivní účast na workshopu a těším se třeba na další.

MUDr. Marie Skalská

 

Publikován: 8.6.2018

Vytvořil(a): Andrea Melzerová

  Kalendář

Středa 23.1.

Pedagogická rada