Rodičovská kavárna Rodiče v době corona

Milí rodiče, 
 
připravili jsme pro Vás ještě jednu předvánoční Rodičovskou kavárnu na téma Rodiče v době corona aneb 6 rolí v jednom.
Zaměřenou na největší výzvy dnešních dní z pozice rodiče.

 

 

Zájemnce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím formuláře, viz níže. 

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

Rodičovská kavárna Rodiče v době corona

 Aktuální téma zaměřené na největší výzvy dnešních dní z pozice rodiče. Rodiče nebo učitele? Rodiče nebo zaměstnance na home office? Rodiče nebo kuchaře či hospodyně…..? Hodinový seminář s následnou diskuzí pod vedením zkušené lektorky Gábiny Vyziblové.

 Lektorka: Gábina Vyziblová - zkušená koučka-lektorka-absolventka psychoterapetického výcviku v oblasti stress managementu, komunikace, řešení konfliktů... a sama také mamka, která nyní se dvěma dětmi řeší online výuku doma, tj. dokáže si velmi živě představit.

Seminář bude probíhat online, přes aplikaci ZOOM v délce 90 minut. Během prezentace můžete psát otázky do chatovacího okénka a ve 30 minutách se budeme věnovat odpovědím.

 

Registrační formulář

Publikován: 11.11.2020

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová

  Kalendář