Rodičovská kavárna na téma Jak můžeme podpořit děti v jejich kariérovém rozhodování?

Milí rodiče,

zveme Vás na další rodičovskou kavárnu dne 30.11. od 20:00 on-line na téma Jak můžeme podpořit děti v jejich kariérovém rozhodování? Pod vedením lektorky Lenky Němcové.

Zájemnce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím formuláře, viz níže. 

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

Rodičovská kavárna na téma Jak můžeme podpořit děti v jejich kariérovém rozhodování?

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Budoucnost je nejistá a nepředvídatelná.

Tato informace nám sama o sobě příliš mnoho neřekne, ale zkusme ji vzít do hry jako výchozí bod pro rozvoj systematického přístupu při vyhledávání informací o možnostech dalšího vzdělávání a o trhu práce. Žijeme v turbulentním světě, neustálé změny a inovace jsou již jeho pevnou součástí. Většina z nás pravděpodobně někdy dostala otázku: „Čím budeš, až vyrosteš?“. Pro generaci současných i budoucích žáků základních škol však místo této otázky berme raději v potaz následující tvrzení: „Čím budeš, až vyrosteš, je méně důležité než tvůj samotný růst.“

Na workshopu si představíme praktické metody, díky kterým můžeme efektivně provést naše děti procesem výběru školy a také si ukážeme, jak vybírat vhodné a užitečné informace o dalším vzdělávání a trhu práce.

Publikován: 22.11.2021

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová

Podporujeme a děkujeme