Rodičovská kavárna Jak se ptát, aby děti odpovídaly

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme na on-line Kavárnu na téma Jak se ptát, aby děti odpovídaly, která se bude konat ve čtvrtek 10.12.2020 ve 20 hodin přes aplikaci ZOOM.

Zájemnce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím formuláře, viz níže.

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

Rodičovská kavárna Jak se ptát, aby děti odpovídaly

Dostali jste se do situace, že tušíte, že se Vašemu dítěti něco stalo, ale nechce o tom mluvit, schovává se před vámi a každá další otázka prohlubuje propast mezi vámi? Vaše dítě je najednou plačtivé a mlčí – třeba uvízlo na sociálních sítích, je obětí kyberšikany, nebo se necítí dobře ve školním kolektivu či má problémy v sexu.

Jak se to dozvědět a jak mu pomoci? Ukážeme vám kouzla, která nám fungují i v psychoterapeutické praxi.

Seminář bude probíhat online, přes aplikaci ZOOM v délce 90 minut. Během prezentace můžete psát otázky do chatovacího okénka a ve 30 minutách se budeme věnovat odpovědím.

Lektorka Iva Kyselá je zkušená terapeutka, pedagožka a systemická rodinná poradkyně. Poslechněte si zkušenosti z praxe, které fungují a rozmluví i Vaše děti.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Publikován: 4.11.2020