Rodičovská kavárna-Emoční inteligence

Milí rodiče,

zveme Vás na poslední Rodičovskou kavárnu v tomto školním roce na téma Emoční inteligence. Kavárna proběhne on-line dne 29. dubna od 20:00 a naše setkání povede paní Veronika Nevolová.

 

Zájemnce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím formuláře, viz níže. 

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

Rodičovská kavárna-Emoční inteligence

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

PhDr. Veronika Nevolová, Ph.D

Okouzlena moudrostí prastarého Buddhova učení aplikuje tyto praktické principyv rámci svých originálních tréninků (mindful solutionsTM) zaměřených především na sebepoznání, emoční management, komunikaci a koučování (mindful coachingTM). Ráda vede své posluchače „za pouhé poučky“ a pomáhá jim porozumět tomu, jak věci fungují. Rok co rok se vrací na Srí Lanku pro novou inspiraci, zklidnění a poznání. Kromě práce s manažery a školení soft-skills se věnuje výcviku nových psychoterapeutů a provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi. Působí také jako meditační učitelka. Když zrovna nehloubá nad tím, jak přijít na dosud nepoznané, tráví svůj volný čas v přírodě, klábosením s přáteli nebo se zajímá o design a architekturu.

Publikován: 19.4.2021

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová

Podporujeme a děkujeme