Rodičovská kavárna Děti a sociální sítě

Milí rodiče,

připravili jsme pro Vás již 3. Rodičovskou kavárnu on-line formou.

 

Zájemnce prosíme o vyplnění přihlášky prostřednictvím formuláře, viz níže. 

Nejpozději den před konáním Vám zašleme přihlašovací údaje.

Rodičovská kavárna Děti a sociální sítě
REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Technologie a život:
všichni jsme digiděti.

Jak rozumět probíhající digitalizaci společnosti?
Jak žít s technologiemi a neztrácet při tom sám sebe?
Jak najít rovnováhu mezi digitálním a vnitřním světem?

Zdravé používání chytrých telefonů. Sociální sítě. Čas u obrazovek. Počítačové hry. Digitální identita, soukromí, bezpečí a virtuální veřejný prostor. Algoritmizace pocitů, myšlenek a pohybů. Pozornost a roztříštěnost. Svoboda a pravidla a kontrola a moc při výchově digidětí. Kreativita a odvaha a zvědavost a radost při jejich vzdělávání. Nebezpečí a výzvy kyberprostoru. Nejistota. Stres. Strach. Chytrý domov v chytrém městě s chytrou prací přímo z kuchyně. Streaming a síťování se. Digitální minimalismus. Láska. Důvěra a sebedůvěra. Spokojenost. Smysl. Klid.

Publikován: 11.1.2021

Vytvořil(a): Kristýna Hrůzová

  Kalendář