Příměstský tábor

Již podruhé na naší škole proběhne příměstský tábor, který je určen zejména dětem s odlišným mateřským jazykem ve věku od 6 do 10 let.

Navazujeme na kladné ohlasy dětí a jejich rodičů dalším turnusem, který se koná od 26. 8. do 30. 8. 2019.

Příměstský tábor je realizován z důvodu podpory a posílení inkluzivních podmínek pro žáky s odlišným mateřským jazykem. Jeho cílem je především vytvořit těmto dětem “dobrý start” do dalšího školního roku.

Připravujeme program plný zábavy, her, sportovních a kulturních aktivit. Děti poznají pražské památky, přírodu a okolí Modřan. Rozšíří si jazykové znalosti, oživí dosavadní vědomosti, získají nové dovednosti v oblasti českého jazyka, setkají se s vrstevníky z českého prostředí a během společných aktivit si oživí pobyt ve škole.

Tato akce probíhá v rámci projektu „Podpora integrace cizinců MČ Praha 12 – rok 2019“, podpořeného Ministerstvem vnitra ČR v rámci dotačního programu Projekty obcí na podporu integrace cizinců na lokální úrovni v roce 2019.

 

 

 

 

 

 

Publikován: 20.7.2019

Naposled upraven: 23.7.2019

Vytvořil(a): Jana Prášilová

  Kalendář

Pondělí 19.8.

Hlavní prázdniny

Úterý 20.8.

Hlavní prázdniny

Středa 21.8.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 22.8.

Hlavní prázdniny

Pátek 23.8.

Hlavní prázdniny

Sobota 24.8.

Hlavní prázdniny

Neděle 25.8.

Hlavní prázdniny