Přijďte se podívat na nové školní Arboretum

Vážení žáci a učitelé,

dovolte nám, abychom vás pozvali na školní zahradu k budově školy v Mladenovově ulici. Zahrada je bohatě osazena různými druhy dřevin, a tak jsme se rozhodli z ní udělat ARBORETUM.

Dřeviny jsou označeny dřevěnými tabulkami, na kterých je český i latinský název. Na každé tabulce je znázorněn list, květ a plod dané dřeviny.

V rámci prohlídky můžete využít i knihu, kterou jsme k ARBORETU vytvořili. V knize se dozvíte spoustu informací o jednotlivých dřevinách. Tuto knihu velice rádi zapůjčíme, je uložena v naší třídě 4.C.

Velké poděkování patří panu školníkovi Niezgodskému, který nám téměř na počkání vytvořil dřevěné tabulky a každý den se stará o údržbu ARBORETA.

Budeme moc rádi, když ARBORETUM navštívíte a třeba se díky nám naučíte něco nového. :)

Vaše třída 4.C

Přiložené soubory: