Pozvánka na třídní schůzky dne 6.10.

Pozvánka na třídní schůzky dne 6.10.

Vážení rodiče,

ve středu 6.10. 2021 od 18.00 hod se konají třídní schůzky.

Velmi rádi bychom po dlouhé době umožnili zákonným zástupcům vstup do školy

a prezenční setkání s pedagogy.

Jsme však povinni dodržet aktuální platná hygienická pravidla, a proto Vás prosíme o spolupráci.

Třídní schůzky se zúčastní pouze jeden zákonný zástupce, který bude vybaven povinnou ochranou úst a použije u vchodu do budovy dezinfekci rukou.

Organizátor akce, v tomto případě škola, má pak obecně povinnost kontrolovat splnění podmínek a osobám účastnícím se této akce je stanovena povinnost prokázat se splněním podmínek pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích nebo jiných činnostech.

 

Zákonnému zástupci žáka bude umožněna osobní přítomnost ve škole pouze pokud doloží třídnímu učiteli, že:

  • osoba absolvovala nejdéle přes 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS‑CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID[1], za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS‑CoV-2 nebo RT‑PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

 

Věříme, že dodržením stanovených pravidel ochráníme zdraví všech zúčastněných.

Děkujeme za vstřícnost a spolupráci.

                                                    PaedDr. Iva Cichoňová

Publikován: 30.9.2021

Vytvořil(a): Marie Horčičková

Podporujeme a děkujeme