POHÁDKOVÉ ŘÁDĚNÍ VI. – AKCE NEJEN PRO NEJMENŠÍ – 24.11.2018

Dovolte mi pozvat Vás i Vaše děti na VI. ročník úspěšné pohádkové říše v tělocvičně ZŠ ANGEL. Pohádkové bytosti přicházejí jedenkrát do roka, probudí v nás vzpomínky, rozveselí a pohladí tento uspěchaný svět a těm nejmladším umožní sladké pohádkové snění. Určitě si nenechte ujít 

Tato akce je takovou naší srdeční záležitostí a tak, jako každý rok, svolejte kdokoliv kohokoliv  Každý rozzářený kukuč dítka nám pomůže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, na kterou se s pohádkovými bytostmi moc moc těšíme 

Co s sebou: přezůvky (pevnou obuv) pro děti, pohodlné oblečení

Co se bude dít: Děti libovolně obchází sportovní stanoviště a sbírají razítka. Na závěr si odnesou drobnou odměnu. Rodiče popíjejí kávu a jiné pohádkové lektvary 

Vstupné: 70 kč

Termín: 24.11.2018 OD 14H – 17H tělocvična ZŠ Angel

více informací   +420 725 832 200/info@vujtovi.cz

V loňském roce to byla bomba!!!! mrkněte  https://youtu.be/jgetRRAOGgA

Budeme se moc těšit

Vaše pohádkové bytosti

Publikován: 5.11.2018

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář

Středa 24.4.

Pedagogická rada