Nový kroužek - ANGEL Chess Club v anglickém jazyce

Nový kroužek - ANGEL Chess Club v anglickém jazyce

Vážení uchazeči kroužků, 

externí lektor Daniel Noah nabízí nový kroužek s názvem ANGEL Chess Club. Kroužek bude probíhat v anglickém jazyce.

Je určen pro žáky 4. - 9. třídy. V případě zájmu se obracejte, prosíme, na lektora kurzu, který s vámi bude řešit veškeré informace ohledně kurzu - platby, informace o kurzu, přihlašování na kurz, místo a sraz uchazečů a jiné.

email na lektora: noah@zsangel.cz

 

Hezké dny, přeje KC.

Publikován: 10.1.2023

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies