NAŠE ŠKOLNÍ JÍDELNA PRO ŽÁKY OBĚDY VAŘÍ OD 2.11.2020

 

Výdej obědů pro žáky je denně od 11 do 13 hod, prosím objednejte si je.

NAŠE ŠKOLNÍ JÍDELNA PRO ŽÁKY  OBĚDY VAŘÍ OD 2.11.2020

Vážení rodiče,vážení strávníci,

zdravím Vás, dovoluji si Vás informovat že:

Z důvodu  pokračování uzavření ZŠ  jsme všechny strávníky kromě MŠ  centrálně odhlásili ze stravování od 2.11. do 6.11.2020 včetně. Pro žáky však na objednání obědy nadále vaříme. Finanční hodnota oběda je zachována.

V případě Vašeho zájmu odebrat si oběd  jej prosím znovu objednejte na  www.strava.cz  číslo zařízení 0329 .

Obědy budeme pro žáky vydávat z důvodu distanční výuky a na žádosti rodičů tentokrát v prodloužené době denně od 11.00 do 13.00 hod.  z prosklených dveří navazujících na okna ze školní jídelny směrem do ulice Angelovova. Schody  se zábradlím ke dveřím ŠJ pro výdej oběda naleznete na travnaté ploše u chodníku před okny z  jídelny. Dveře jsou označené cedulí.

Jídelníček na příští týden je zvěřejněn a objednávat můžete do pondělí 2.11.2020 do 6 hodin na internetovém objednávání.

Oběd bude vydán do termonádob na základě jmenného seznamu přihlášených. Zvlášť polévka a hlavní jídlo. Vše bude vloženo do igelitové tašky. Veškeré obaly poskytuje jídelna.

Těšíme se na Vás.

Děkuji Vám za pochopení. Jana Korytářová vedoucí školní jídelny

Publikován: 30.10.2020

Vytvořil(a): Jana Korytářová

  Kalendář