Nabídka práce - učitel/ka 1. stupně s AJ v bilingvním programu

Náborový příspěvek ve výši jednoho tarifního platu

Nabídka práce - učitel/ka 1. stupně s AJ v bilingvním programu

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 přijme učitele 1. stupně s výbornou znalostí AJ jako třídního učitele do bilingvní třídy. Náplní práce budou výuka předmětů v českém a anglickém jazyce, úzká spolupráce s rodilým mluvčím. Nabízíme náborový příspěvek ve výši jednoho tarifního platu, nadstandardní platové ohodnocení, příspěvek na kartu Multisport, penzijní pojištění, aj. Nástup 29.8. 2022.

Publikován: 27.6.2022

Vytvořil(a): Marie Horčičková

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies