Lyžařský kurz Kaprun 2020 - ZRUŠENO

Lyžařský kurz Kaprun 2020 - ZRUŠENO

Vážení rodiče,

na základě současné situace a jednání s nadřízenými orgány včetně hygienické stanice (vyjádření níže) Vám zasíláme informaci ohledně zrušení lyžařského kurzu v rakouském Kaprunu, který se měl konat od 16.3. do 20.3.2020.

Vedení školy bude jednat s cestovní kanceláří o podmínkách storna.

Děkujeme za pochopení.

Iva Cichoňová

 

Vyjádření hygieny:

Dobrý den paní ředitelko,

po předchozí domluvě zasílám email ohledně lyžařského výcviku. Kontrolovala jsem mapu případů a v dané oblasti jsou případy v řádu jednotek. Nicméně my teď nedoporučujeme žádné cestování, ale zakázat ho nemůžeme. Může se ale stát, že se situace bude dál vyvíjet a v momentě, kdy se děti budou vracet, už může platit karanténa i na tuto oblast a děti budou muset zůstat 14 dní doma. To ale dopředu určit nedokážeme.

 

S pozdravem,

Ing. TAMARA MINÁRIKOVÁ

ODBORNÝ RADA PROTIEPIDEMICKÉHO ODDĚLENÍ 

POBOČKY PRAHA-JIH

Publikován: 11.3.2020

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář