Klub S.K.L.E.N.Í.K

Informace o odpoledním klubu pro žáky 4. - 9. ročníku.

Klub S.K.L.E.N.Í.K

Mohou navštěvovat děti 4. - 9. třídy každé pondělí až čtvrtek v časech:

PO 13-14 hod
ÚT 13-15 hod
ST 12-13 hod
ČT 12-13 hod
 

Děti zde mohou odpočívat, číst si, malovat, povídat si s kamarády pod vedením příjemné paní vychovatelky. 

Kdy? Začínáme od pondělí  7.10.

Kde? Učebna u KC - bývalá keramika

Cena je 1000 Kč/ rok. Žák si může vybírat, který den přijde. Cena je jednotná.

Specifické podmínky

Zákonní zástupci přihlašují žáka do klubu nejprve pomocí online zápisu (viz KC - Kurzy + online zápis - Děti - Vzdělávací, tj. zde) z důvodu generování složenek pro platbu. Poté vyplňují zaváznou přihlášku (ke stažení zde). Vyplněnou a podepsanou přihlášku do klubu je potřeba odevzdat na recepci školy či v KC. Vychovatel v klubu na základě závazných přihlášek rozdá dětem složenky.  Žák přichází do klubu samostatně, po příchodu má povinnost zapsat se do docházkového sešitu. Žák má také povinnost se při odchodu z klubu v docházkovém sešitu odepsat. Z klubu odchází rovněž samostatně. Dohled nad žáky v klubu zajišťuje paní Olinka.

Publikován: 3.10.2019

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Středa 10.6

Úterý 16.6

Pondělí 29.6

5.E - Ředitelské volno pro žáky

Úterý 30.6

5.E - Ředitelské volno pro žáky