Klub mladého diváka

Králova řeč

V pondělí třetího prosince se koná první divadelní představení organizované KMD- inscenace "Králova řeč"v Divadle Pod Palmovkou. Sejdeme se v 17:45 na tramvajové zastávce Poliklinika Modřany. S sebou nechť mají všichni 2 lístky na MHD ( lítačku,...) a vhodný oděv. Po ukončení akce se vrátíme na totéž místo. Předpokládám, že kolem desáté hodiny večerní. V případě dotazů mi pište na školní e-mail lokaj@zsangel.cz. Děkuji a věřím, že nová divadelní sezóna bude stejně úspěšná,  jako byla ta předcházející. Michal Lokaj

Publikován: 29.11.2018

Vytvořil(a): Michal Lokaj

  Kalendář

Pondělí 16.12

Vánoční setkání
17:00 - 20:00

Vánoční setkání a dílny s rodiči a dětmi. Přineste prosím malé občerstvení a dobrou náladu.

Vánoční dílna

Vážení rodiče, zveme vás na vánoční posezení se zpíváním koled a výrobou vánočních dekorací. od 18h v naší třídě. S sebou tvořivou náladu, něco málo cukroví.

Úterý 17.12

Vánoční besídka
18:00

Zveme vás na besídku třídy 3.D, která proběhne na budově Mladenovova 17.12. od 18:00 hod.

Vánoční jarmark ŠD
9:35

V úterý si děti mohou nakoupit vánoční dekorace na již tradičním Jarmarku ŠD. Prosíme s sebou i případné tašky na nákukp.

Čtvrtek 19.12

6.B Vánoční Praha
8:15 - 12:00