Klub mladého diváka

Králova řeč

V pondělí třetího prosince se koná první divadelní představení organizované KMD- inscenace "Králova řeč"v Divadle Pod Palmovkou. Sejdeme se v 17:45 na tramvajové zastávce Poliklinika Modřany. S sebou nechť mají všichni 2 lístky na MHD ( lítačku,...) a vhodný oděv. Po ukončení akce se vrátíme na totéž místo. Předpokládám, že kolem desáté hodiny večerní. V případě dotazů mi pište na školní e-mail lokaj@zsangel.cz. Děkuji a věřím, že nová divadelní sezóna bude stejně úspěšná,  jako byla ta předcházející. Michal Lokaj

Publikován: 29.11.2018

Podporujeme a děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies