KC -UKONČENÍ I. POLOLETÍ, ZAČÁTEK II. POLOLETÍ 2020

ORGANIZACE

KC -UKONČENÍ I. POLOLETÍ, ZAČÁTEK II. POLOLETÍ 2020

Vážení uchazeči kroužků,

Zápis do kroužků na II. pololetí většinou není – všichni automaticky pokračují dál. U některých externích kroužků se může přihlašování požadovat, vše Vám vysvětlí agentury či lektoři kurzů. (např.LEGO kroužek požaduje přihlášení). Ten, kdo chce ukončit docházku v kurzu – prosím informujte lektory či KC do konce ledna 2020. Jde o nabídnutí uvolněného místa případným zájemcům. Ten, kdo má zájem o lekce, nebojte se informovat u lektorů či v Komunitním centru.

Po naplnění školního kurzu budou rozdány  školní složenky příslušným lektorem kurzu. U externích kurzů řešíte přihlašování na kroužky a platby s lektory samostatně. 

Pokud bude NOVÝ uchazeč o kroužek navštěvovat KC, je potřeba dodat do KC vytisknutou a podepsanou Přihlášku do KC ( ke stažení v sekci KC/ závazná přihláška do KC), která je nezbytná pro pobyt žáka v KC. (Zanechat ji můžete na recepci školy nebo přímo v KC). V rámci sekce KC je zde i Vnitřní řád KC ke zhlédnutí taktéž na webu školy.

Těšíme se na Vás:)

 

 

Publikován: 13.1.2020

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Úterý 21.1

5.E - Pololetní kontrolní práce z dějepisu

Středa 22.1

5.E - Pololetní kontrolní práce z přírodovědy

Čtvrtek 23.1

5.E - Pololetní kontrolní práce ze zeměpisu

Pondělí 27.1

Čtvrtek 30.1

Středa 5.2

5.E - Robinson Crusoe
9:00 - 10:00

Čtvrtek 6.2

Pátek 7.2