KC - důležité sdělení

organizace příchodů a odchodů na kurzy

KC - důležité sdělení

Milí rodiče a uchazeči kurzů,

chtěli bychom vás poprosit o respektování organizace kroužků v rámci příchodů a odchodů na ně.

Kroužky do 16.00 hodin  - příchod i odchod žáků samostatně přes KC (rodiče přivádějí i vyzvedávají děti u vchodových dveří KC, nevstupují do budovy).

Kroužky, které začínají nebo končí po 16.00 hodině a probíhají v TV, v pohybovém sále, nebo jde o kurzy ANG Fárníkovi - vstup i  odchod na tyto kurzy přes vestibul TV (pravý vchod od hlavního vchodu školy). Ostatní kroužky vstup i odchod z kroužků přes KC.

U družinových dětí je vše stejné, lektor/lektorka je vyzvedávají ve školní družině nebo je převádí na kurz z jiné budovy. Po ukončení kurzu rodiče vyzvedávají děti v KC nebo od 16.00hod ve vestibulu TV, pokud se jedná o sportovní kurzy.

Lektoři  vstupují do školy Komunitním centrem, nechodí do recepce. Děti, které přicházejí na kroužek samostatně nebo je vodí rodiče, také přicházejí na kurz přes KC, ne recepcí.

Děkujeme velmi  za pochopení. Vaše KC

Publikován: 21.10.2019

Naposled upraven: 22.10.2019

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

Pondělí 16.12

Vánoční setkání
17:00 - 20:00

Vánoční setkání a dílny s rodiči a dětmi. Přineste prosím malé občerstvení a dobrou náladu.

Vánoční dílna

Vážení rodiče, zveme vás na vánoční posezení se zpíváním koled a výrobou vánočních dekorací. od 18h v naší třídě. S sebou tvořivou náladu, něco málo cukroví.

Úterý 17.12

18:00

Zveme vás na besídku třídy 3.D, která proběhne na budově Mladenovova 17.12. od 18:00 hod.

Vánoční jarmark ŠD
9:35

V úterý si děti mohou nakoupit vánoční dekorace na již tradičním Jarmarku ŠD. Prosíme s sebou i případné tašky na nákukp.

Čtvrtek 19.12

6.B Vánoční Praha