KC - důležité sdělení

Průběh kroužků v rámci týdne ŠVP - 21. - 25.5.2018

INSTRUKCE  KOMUNITNÍHO CENTRA – BUDOVA  RAKOVSKÉHO

Vážení rodiče,

V týdnu 21.5. - 25.5.  budou děti z budovy Rakovského odcházet  ve 14.00 hodin na hlavní budovu ANGEL do konečné školní družiny, která bude končit v 17.00 hodin.

Kroužky jsou zrušeny v tomto týdnu na budově Rakovského a budou nahrazeny.

Kroužky v tomto týdnu zrušeny:

PO – Flétna, zrušena lekce v tomto týdnu

ST  - Vědecké pokusy, zrušena lekce v tomto týdnu

KERAMIKA v tomto celém týdnu odpadá. Lekce budou nahrazeny.

INSTRUKCE  KOMUNITNÍHO CENTRA - BUDOVA Mladenovova

V týdnu 21.5. - 25.5.  budou děti z budovy Mladenovova odcházet  ve 14.00 hodin na hlavní budovu ANGEL do konečné školní družiny, která bude končit v 17.00 hodin.

Kroužky průběh:

PO – Lego kroužek (začátek kroužku 14.15 hodin) kurz nebude probíhat, lekce bude nahrazena

ÚT  - Pastelka (začátek kroužku 14,15 hodin, konec kroužku 16,15 – 2hodinový)  bude probíhat na hlavní budově školy Angelovova, lektor po kroužku odvede děti do ŠD, která končí v 17.00 hodin.

Flétna – Agentura kroužky (začátek kroužku 15.00 hodin)   – kurz nebude, lekce bude nahrazena. Děti budou čekat ve ŠD.

ST  - Věda nás baví již nebude, kurz skončil. Děti budou čekat ve ŠD na budově Angelovova.

ČT  - Klub krále (začátek kroužku 14.30 hodin), bude probíhat na hlavní budově školy Angelovově ve třídě 5.C.

INSTRUKCE  KOMUNITNÍHO CENTRA - BUDOVA ANGELOVOVA

Na budově Angelovova provoz probíhá stejným způsobem.

Kroužky v tomto týdnu budou probíhat oranizačně stejně, některé kurzy budou zrušeny.

Zrušeny kroužky:

ÚT -  AEROBIC  Vůjtovi + Sportovní kroužek Vůjta

ST -  Florball Vůjta

ČT  - Sportovky Vůjta, Aerobic Vůjtovi

ČT -  Sebeobrana  - Hrubý sport

ČT –  Flétna  kroužek zrušen, lekce bude nahrazena (začátek kroužku 14.30 hodin)

ČT -   Lego kroužek (začátek kroužku 14.55)  -  lekce zrušena, bude nahrazena

V případě nejasností volejte či pište do KC. Děkujeme za spolupráci.

Prosím sledujte tuto stránku jsou možné změny.

Vaše KC.

Publikován: 16.5.2018