KC - 2.pololetí

informace ke kurzům

Milí uchazeči kurzů,

kroužky na 1. pololetí se budou postupně ukončovat a proto vám chci napsat instrukce ke 2. pololetí. Na webu školy jsou data ukončení kurzů na 1. pololetí uvedena přibližná (odpadající lekce, nemoc lektora), vše vám upřesní lektoři kurzů samostatně či KC.

Externí lektoři vás budou postupně informovat e-mailem o ukončování kurzů, platbách na 2. pololetí a dalších informacích o kurzech.

Pokud se chcete odhlásit, prosíme, dejte lektorům  co možná nejdříve vědět, ať mají šanci na přihlášení do kurzů noví uchazeči.

Kurzy externí: kontakty na lektory na webu školy / sekce KC: Šití, Artík - Petra Harrisová, Atletika - Ondřej Zadrobílek, Hrubý sport a Všesportovec  - kontakt Hrubý sport, Věda nás baví - Ag. Věda nás baví, Nadima ANG - kontakt Nadima, STREET DANCE - INFUN - Andrea Bílková, Sportovní hry, Aerobiky, Míčové hry, Joga, Florball - Jana Vůjtová + Josef Vůjta, Flétna, Vědecké pokusy, Flétna  -Ag. Kroužky, Lego - Martina Křížová,Gymnastika - Monika Hantáková, Mažoretky - Adéla Přenosilová. Externí  kurz Příprava na GYM MAT probíhá bez přerušení dále.

Kontakty na lektory již znáte z 1. pololetí nebo jsou zveřejněné na webu školy:  KC/sekce kroužky u jednotlivých kurzů. Pokud budete chtít poradit, prosím, pište mi na email: hanusova@zsangel.cz

Lektorům či KC prosím sdělujte své připomínky, návrhy, pochvaly:).  Je to důležité pro rozvoj kurzů a budeme rádi za vaše podněty.

 

U  školních kurzů  (netýká se externích) prosíme, kontaktujte lektory kurzů či KC o odhlášení z kurzu. (školní kurzy: Zumba pro dívky 1.stupeň, Keramika, ANG -Stehno, ANG -Fárníkovi, Zvídálek, Orientální tance - ženy). Školní  kurz Příprava na GYM ČJ a Všeználek probíhá bez přerušení dále.

Pokud uchazeči  pokračují z 1. pololetí (týká se školních kroužků) - nepřihlašujete je již na web školy do sekce KC, nedáváte přihlášku do KC, pouze dostanete složenku, protože veškeré podklady máme již na webu z 1. pololetí. Pokud chcete uchazeče odhlásit, udělejte to prosím včas. Po odhlášení bude jméno uchazeče smázáno z webu a nebude tisknuta složenka.

V případě, že se hlásí na kurz nový uchazeč a je místo v kurzu volné (týká se škloního kurzu) - sdělí vám lektor či KC (přednost mají stávající uchazeči), je potřeba, abyste uchazeče přihlásili na webu školy do sekce KC/ přihlášky on -line  z důvodu vytištění složenky na kurz. 

Dále pak donesli vytisknutou přihlášku do KC s podpisem zákonného zástupce ( na webu KC /sekce kurzy, přihláška do KC ke stažení).  Také je důležité napsat písemně informaci do družiny, že uchazeče vyzvedne externí/školní lektor osobně (poradí vám asistentka ve družině nebo KC), jinak nebudou uchazeči na kurzy z družiny vyslány.

 

Pokud vám bude něco nejasného, prosím, informujte se v KC nebo pište na email: hanusova@zsangel.cz či lektorům jednotlivých kurzů (kontakty v sekci KC na webu školy)

 

Děkujeme za účast na kurzech a rodičům za milou spolupráci.

Vaše KC

Publikován: 8.1.2019

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Středa 19.6.

Pedagogická rada

Čtvrtek 20.6.

Mozaika