KC - 2. pololetí

informace ke kurzům

Milí uchazeči kurzů,

kroužky na 1. pololetí se budou postupně ukončovat a proto vám chci napsat instrukce ke 2. pololetí.

Externí lektoři vás již postupně informují e-mailem o ukončování kurzů, platbách na 2. pololetí a dalších informacích o kurzech.

Pokud se chcete odhlásit, prosíme, dejte lektorům  co možná nejdříve vědět, ať mají šanci na přihlášení do kurzů noví uchazeči.

Kurzy externí: kontakty na lektory na webu školy / sekce KC: Šití, Artík - Petra Harrisová, Atletika - Ondřej Zadrobílek, Hrubý sport a sebeobrana - kontakt Hrubý sport, Věda nás baví - Ag. Věda nás baví, Nadima ANG - kontakt Nadima, STREET DANCE - INFUN - Andrea Bílková, Sportovní hry, Aerobiky, Míčové hry, Florball - Jana Vůjtová + Josef Vůjta, Flétna, Vědecké pokusy, Jóga pro děti -Ag. Kroužky, Lego - Martina Křížová,Gymnastika - Monika Hantáková, Mažoretky - Adéla Přenosilová.

Kontakty na lektory již znáte z 1. pololetí nebo jsou zveřejněné na webu školy:  KC/sekce kroužky u jednotlivých kurzů. Pokud budete chtít poradit, prosím, pište mi na email: hanusova@zsangel.cz

Lektorům prosím sdělujte své připomínky, návrhy, pochvaly:).  Je to důležité pro rozvoj kurzů a budeme rádi za vaše podněty.

 

U  školních kurzů  (netýká se externích) prosíme, kontaktujte lektory kurzů či KC o odhlášení z kurzu.

Pokud uchazeči  pokračují z 1. pololetí - nepřihlašujete je na web, nedáváte přihlášku do KC, pouze dostanete složenku, protože veškeré podklady máme již na webu z 1. pololetí. Pokud chcete uchazeče odhlásit, udělejte to prosím včas. Po odhlášení bude jméno uchazeče smázáno z webu a nebude tisknuta složenka.

V případě, že se hlásí na kurz nový uchazeč a je místo v kurzu volné - sdělí vám lektor či KC (přednost mají stávající uchazeči), je potřeba, abyste uchazeče přihlásili na webu školy do sekce KC/ přihlášky on -line  z důvodu vytištění složenky na kurz. 

Dále pak donesli vytisknutou přihlášku do KC s podpisem zákonného zástupce ( na webu KC /sekce kurzy, přihláška do KC ke stažení).  Také je důležité napsat písemně informaci do družiny, že uchazeče vyzvedne externí/školní lektor osobně (poradí vám asistentka ve družině nebo KC), jinak nebudou uchazeči na kurzy z družiny vyslány.

Kurzy interní/ školní: kurz Keramika Christiánová( lektorka pošle informace), Ping pong ( info  o pokračování či odhlášení z kurzu zašlete panu Lenertovi či do KC),  Fárníkovi (sdělte lektorům kurzu), Šikovná mláďata (lektorky pošlou informace), ANG p.Stehno (sdělte lektorovi), 

 

Pokud vám bude něco nejasného, prosím, informujte se v KC nebo pište na email: hanusova@zsangel.cz či lektorům jednotlivých kurzů (kontakty v sekci KC na webu školy)

 

Děkujeme za účast na kurzech a rodičům za milou spolupráci .

Vaše KC

Publikován: 10.1.2018

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář