KC - 2. pololetí

informace ke kurzům

Milí uchazeči kurzů,

kroužky na 1. pololetí se budou postupně ukončovat a proto vám chci napsat instrukce ke 2. pololetí.

Externí lektoři vás již postupně informují e-mailem o ukončování kurzů, platbách na 2. pololetí a dalších informacích o kurzech.

Pokud se chcete odhlásit, prosíme, dejte lektorům  co možná nejdříve vědět, ať mají šanci na přihlášení do kurzů noví uchazeči.

Kurzy externí: kontakty na lektory na webu školy / sekce KC: Šití, Artík - Petra Harrisová, Atletika - Ondřej Zadrobílek, Hrubý sport a sebeobrana - kontakt Hrubý sport, Věda nás baví - Ag. Věda nás baví, Nadima ANG - kontakt Nadima, STREET DANCE - INFUN - Andrea Bílková, Sportovní hry, Aerobiky, Míčové hry, Florball - Jana Vůjtová + Josef Vůjta, Flétna, Vědecké pokusy, Jóga pro děti -Ag. Kroužky, Lego - Martina Křížová,Gymnastika - Monika Hantáková, Mažoretky - Adéla Přenosilová.

Kontakty na lektory již znáte z 1. pololetí nebo jsou zveřejněné na webu školy:  KC/sekce kroužky u jednotlivých kurzů. Pokud budete chtít poradit, prosím, pište mi na email: hanusova@zsangel.cz

Lektorům prosím sdělujte své připomínky, návrhy, pochvaly:).  Je to důležité pro rozvoj kurzů a budeme rádi za vaše podněty.

 

U  školních kurzů  (netýká se externích) prosíme, kontaktujte lektory kurzů či KC o odhlášení z kurzu.

Pokud uchazeči  pokračují z 1. pololetí - nepřihlašujete je na web, nedáváte přihlášku do KC, pouze dostanete složenku, protože veškeré podklady máme již na webu z 1. pololetí. Pokud chcete uchazeče odhlásit, udělejte to prosím včas. Po odhlášení bude jméno uchazeče smázáno z webu a nebude tisknuta složenka.

V případě, že se hlásí na kurz nový uchazeč a je místo v kurzu volné - sdělí vám lektor či KC (přednost mají stávající uchazeči), je potřeba, abyste uchazeče přihlásili na webu školy do sekce KC/ přihlášky on -line  z důvodu vytištění složenky na kurz. 

Dále pak donesli vytisknutou přihlášku do KC s podpisem zákonného zástupce ( na webu KC /sekce kurzy, přihláška do KC ke stažení).  Také je důležité napsat písemně informaci do družiny, že uchazeče vyzvedne externí/školní lektor osobně (poradí vám asistentka ve družině nebo KC), jinak nebudou uchazeči na kurzy z družiny vyslány.

Kurzy interní/ školní: kurz Keramika Christiánová( lektorka pošle informace), Ping pong ( info  o pokračování či odhlášení z kurzu zašlete panu Lenertovi či do KC),  Fárníkovi (sdělte lektorům kurzu), Šikovná mláďata (lektorky pošlou informace), ANG p.Stehno (sdělte lektorovi), 

 

Pokud vám bude něco nejasného, prosím, informujte se v KC nebo pište na email: hanusova@zsangel.cz či lektorům jednotlivých kurzů (kontakty v sekci KC na webu školy)

 

Děkujeme za účast na kurzech a rodičům za milou spolupráci .

Vaše KC

Publikován: 10.1.2018

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Středa 18.7.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 19.7.

Hlavní prázdniny

Pátek 20.7.

Hlavní prázdniny

Sobota 21.7.

Hlavní prázdniny

Neděle 22.7.

Hlavní prázdniny

Pondělí 23.7.

Hlavní prázdniny

Úterý 24.7.

Hlavní prázdniny