důležité sdělení

změna provozu KC dne 6.12.

Vážení rodiče a vážení uchazeči kroužků,


z organizačních důvodů bude Komunitní centrum dne 6.12 uzavřeno a uchazeči kroužků budou čekat na kroužky či po kroužcích na rodiče ve třídě  5.C. Tato třída se nachází v předsálí u tělocvičen. Vstup ke třídě je  do 16.00 hlavním vchodem školy a poté  pravým vchodem od hlavního vchodu školy ANGEL. Moc děkujeme za respektování a spolupráci při této změně.  Veškeré kroužky poběží tak jak mají.
Pokud vám nebude něco jasné, prosím, pište na e-mail: hanusova@zsangel.cz 
 
Hezké adventní dny a děkuje KC.

Publikován: 4.12.2017

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Středa 18.7.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 19.7.

Hlavní prázdniny

Pátek 20.7.

Hlavní prázdniny

Sobota 21.7.

Hlavní prázdniny

Neděle 22.7.

Hlavní prázdniny

Pondělí 23.7.

Hlavní prázdniny

Úterý 24.7.

Hlavní prázdniny