Doplňovací vřazovací řízení - budoucí 6. bilingvní třída

Doplňovací vřazovací řízení - budoucí 6. bilingvní třída

Žáci budou zařazeni do bilingvních tříd na základě výsledků vřazovacího řízení, které bude sestávat z testu z AJ (úroveň testu Flyers). Toto vřazovací řízení není určeno uchazečům, kteří se již zúčastnili 1. kola v červnu 2021. Vřazovací řízení proběhne v pátek 27. srpna 2021 v čase 9,00 – 10,00 hod. na hlavní budově Angelovova. Zájemci o zařazení do bilingvních tříd se mohou přihlásit do 25. srpna 2021 – vyplněnou přihlášku pošlete mailem na horcickova@zsangel.cz. Źáci z jiných škol s sebou budou potřebovat čestné prohlášení o provedení COVID testu s negativním výsledkem (max. 48 hod. starý).  V případě dotazů kontaktujte Mgr. Marii Horčičkovou. 

Přiložené soubory:

Publikován: 28.5.2021

Naposled upraven: 2.7.2021

Vytvořil(a): Marie Horčičková

Podporujeme a děkujeme