Cvičení a tanec "online"

Maminky a tatínkové,

moc Vás zdravíme ... Jak se daří?

dovolte mi  touto cestou pozdravit naše malé/velké sporťáčky a tanečnice :) Když nemůžou děti na cvičení, musí cvičení k nim - mrkněte na odkaz a šup už jsem u Vás v pokoji :D Je to nápad, jak se ve volné chvíli zabavit, jak si udělat tancem radost nebo klidně jen i pro úsměv, že na Vás myslíme. Klidně pošlete video/fotku ze cvičení dítka zpět, ať se můžeme potěšit i my :)

Co se týče školních lekcí - zatím vyčkáváme. Až budeme vědět více, určitě nějak zareagujeme a zkusíme najít možnosti, jak to dětem vynahradit - zničit je a Vám trochu "ulehčit". Uvidíme ...

Posíláme energii, držte se - zdraví k tomu všemu, co bylo do teď, potřebujeme! Kdyby byl zájem o další písničky - tance -  dejte vědět, rádi Vám tento čas zpříjemníme jakkoliv ;)

Zdravíme
Janík, Lucík, Irčík ,Pepíno a KC :)

Publikován: 7.4.2020

Vytvořil(a): Vladimír Bílek