Činnosti v ŠD 2.C podzim

Aktivity v družině

Činnosti v ŠD 2.C podzim

Podzim nabízí mnoho inspirace k tvoření a tak se děti v družině s chutí zapojily do vyrábění a výzdoby. Z javorových listů vyrobily růže, originálními stromy vyzdobily prostory třídy i chodby. Ze samotvrdnoucí hmoty si děti vytvořily mističky ve tvaru listů a pomocí žehličky a voskovek si každý vytvořil podzimní list podle své fantazie. Fotky naleznete zde.

Publikován: 5.11.2019

Vytvořil(a): Jana Prášilová

Pondělí 16.12

Vánoční setkání
17:00 - 20:00

Vánoční setkání a dílny s rodiči a dětmi. Přineste prosím malé občerstvení a dobrou náladu.

Vánoční dílna

Vážení rodiče, zveme vás na vánoční posezení se zpíváním koled a výrobou vánočních dekorací. od 18h v naší třídě. S sebou tvořivou náladu, něco málo cukroví.

Úterý 17.12

18:00

Zveme vás na besídku třídy 3.D, která proběhne na budově Mladenovova 17.12. od 18:00 hod.

Vánoční jarmark ŠD
9:35

V úterý si děti mohou nakoupit vánoční dekorace na již tradičním Jarmarku ŠD. Prosíme s sebou i případné tašky na nákukp.

Čtvrtek 19.12

6.B Vánoční Praha