Činnosti ŠD 2.B - prosinec

Aktivity v družině

Činnosti ŠD  2.B - prosinec

Předvánoční čas jsme si společně užili při činnostech, které nás hodně bavily. Vyráběli jsme ozdoby na stromeček, andělíčka z lahve, vytvořili jsme vánoční strom z našich obkreslených rukou, vyzdobili jsme si třídu a navštívil nás i vánoční sob, který vyprávěl o vánočních zvycích. Adventní pohodu jsme si zpříjemnili i setkáním s paní Kačabovou, s kterou jsme si zazpívali za doprovodu kytary. Také jsme si upekli linecké cukroví a užili si vánoční dílnu. Fotky najdete zde.

Publikován: 6.1.2020

Vytvořil(a): Jana Prášilová

  Kalendář

Úterý 21.1

5.E - Pololetní kontrolní práce z dějepisu

Středa 22.1

5.E - Pololetní kontrolní práce z přírodovědy

Čtvrtek 23.1

5.E - Pololetní kontrolní práce ze zeměpisu

Pondělí 27.1

Čtvrtek 30.1

Středa 5.2

5.E - Robinson Crusoe
9:00 - 10:00

Čtvrtek 6.2

Pátek 7.2