Cambridgeské zkoušky na ZŠ ANGEL ve školním roce 2018/2019

Organizace a harmonogram zkoušek pro tento školní rok

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 ve spolupráci s jazykovou školou AKCENT IH již několikátým rokem nabízí svým žákům složení cambridgeských zkoušek. Jedná se zejména o zkoušky pro mladé studenty YLE (Starters, Movers a Flyers), v rámci bilingvních tříd ale žáci skládají také zkoušky na pokročilejší úrovni, zejména KET for Schools, PET for Schools a FCE for Schools. Zkoušky jsou dobrovolné, záleží na rodičích a dítěti, zda se ke zkoušce přihlásí. Zkoušku hradí zákonný zástupce. Povinně skládají zkoušku žáci v 5. a 9. ročníku bilingvního programu.

Harmonogram cambridgeských zkoušek ve školním roce 2018/2019

Do konce února 2019: odevzdání přihlášky ke cambridgeské zkoušce Mgr. Marii Horčičkové - přihláška je k dispozici níže

Březen 2019: rozřazovací test, který pomůže určit vhodnou úroveň zkoušky

5.6. 2019: Cambridgeská zkouška

Vaše dotazy zodpoví Mgr. Marie Horčičková - horcickova@zsangel.cz.

Obrázek - zdroj: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cambridge_special_access_scheme#Admissions

Přiložené soubory:

Publikován: 5.10.2015