Atletika na ZŠ ANGEL

Se začátkem nového školního roku opět otevíráme kurzy atletiky.

Hodiny budou probíhat na sportovištích ZŠ Angel, pokud počasí dovolí chodíme ven. Na výběr máte z pondělního nebo čtvrtečního termínu. Pokud děti chodí do školních družin (Mladenova, Angel) a přejete si doprovod na kurz, stačí napsat do družiny a my děti budeme vyzvedávat. Vyzvedávání dětí po hodině probíhá na chodbě před tělocvičnami. Kurz má 15 lekcí, tzn. 15 týdnů, v případě zrušení lekce (prázdniny, řed. volno, absence trenéra..), narůstá kurz o další týden. Cena 1650 Kč (hotově, platby na kurzech). Rozdělení do dvou skupin 1.-3. ročník a 4.-5. ročník. Dle plánu bude pondělní kurz končit 6.1., čtvrteční 9.1.

Kurzy nově povedu s kolegou Danielem Noahem (rodilý mluvčí ze ZŠ ANGEL, pekelně rychlý běžec PB 29:52 na 10 km :))

Ondřej Zadrobílek
Přiložené soubory: