ABY VÁS STRES NESTRESOVAL - seminář MUDr. Skalské

Srdečně vás zvu ve čtvrtek 7. června od 17:00 na veskrze praktický workshop o stresu ze všech úhlů pohledu, na kterém propojíme teorii s praxí. Srozumitelně si vysvětlíme fyziologické i patologické pochody, které se v našem těle při stresu odehrávají, aby Vám bylo pak zcela jasné, proč má smysl se stresem pracovat. Nabídnu širokou škálu tipů, jak v praxi stresu předcházet či vzniklé stresové situace řešit. Probereme rizika, která nás mohou vehnat do syndromu vyhoření, a naučíme se, jak syndromu vyhoření předcházet. Počítáme s tím, že času máme všichni stejně málo, že nikdo není dokonalý a kladu velký důraz na to, že i malá změna životního stylu může mít v koncovém výsledku velký dopad na naší zdravotní prognózu.

Těším se na viděnou

MUDr. Marie Skalská

www.profitinstitut.cz

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

 

Publikován: 9.5.2018

Vytvořil(a): Andrea Melzerová

  Kalendář

Středa 23.1.

Pedagogická rada