ABY VÁS STRES NESTRESOVAL - seminář MUDr. Skalské

Srdečně vás zvu ve čtvrtek 7. června od 17:00 na veskrze praktický workshop o stresu ze všech úhlů pohledu, na kterém propojíme teorii s praxí. Srozumitelně si vysvětlíme fyziologické i patologické pochody, které se v našem těle při stresu odehrávají, aby Vám bylo pak zcela jasné, proč má smysl se stresem pracovat. Nabídnu širokou škálu tipů, jak v praxi stresu předcházet či vzniklé stresové situace řešit. Probereme rizika, která nás mohou vehnat do syndromu vyhoření, a naučíme se, jak syndromu vyhoření předcházet. Počítáme s tím, že času máme všichni stejně málo, že nikdo není dokonalý a kladu velký důraz na to, že i malá změna životního stylu může mít v koncovém výsledku velký dopad na naší zdravotní prognózu.

Těším se na viděnou

MUDr. Marie Skalská

www.profitinstitut.cz

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

 

Publikován: 9.5.2018

Vytvořil(a): Andrea Melzerová

  Kalendář

Čtvrtek 16.8.

Hlavní prázdniny

Pátek 17.8.

Hlavní prázdniny

Sobota 18.8.

Hlavní prázdniny

Neděle 19.8.

Hlavní prázdniny

Pondělí 20.8.

Hlavní prázdniny

Úterý 21.8.

Hlavní prázdniny

Středa 22.8.

Hlavní prázdniny