"Druhá etapa komplexní opravy sociálního zařízení objekt Mladenovova"

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce s názvem "Druhá etapa komplexní opravy sociálního zařízení objekt Mladenovova"

Projekt EDUGATE

Škola je zapojena do mezinárodního projektu na podporu multijazyčného vzdělávání EDUGATE.

Zahájení školního roku v mateřské škole v ulici Angelovova

- nová školka od 4.9. 2017 - podmínky stravování MŠ

KVĚTNOVÁ OCHUTNÁVKA

Jak se vám líbí jídla na obrázku? Jedna věc je jistá: chutnalo - dětem i rodičům.

11. schůzka stravovací komise

Výsledky ochutnávek - Budeme usilova o stříbrný certifikát Skutečně zdravé školy - Nový modus operandi stravovací komise - Poťouchlá sváča funguje dobře

PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

DO NAŠÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU NA PLNÝ ÚVAZEK. VHODNÉ I PRO ZDATNÉ DŮCHODCE. UVÍTÁME ZÁJEMCE I Z ŘAD RODIČŮ NAŠICH ŽÁKŮ.

Provoz ŠD - pátek 30.6.

Důležité informace k provozu ŠD

DĚTI, RODIČE, ŠKOLO!

Moc vám děkujeme za skvělou atmosféru na letošní Zahradní slavnosti. Máme doposud samé pozitivní ohlasy a tak věříme, že jste si slavnost užili stejně jako my.

Zahradní slavnost - bodování za retropředměty a dotazy z ankety

Předměty z 80. let, za které děti mohou získat až 3 body pro svoji třídu do soutěže tříd vyhlášené se Zahradní slavností, budete moci nosit v úterý od rána na recepci školy. Anketa s...

schůzka ŽP

v 7.30 hodin v KC

Máma, táta a já - klub pro batolata 2017/18

Stále přijímáme přihlášky do anglického klubu pro dvouleté děti

5. B, C, E a 9. třídy dojely v pořádku na ŠvP

Třídy 5. B, C, E a 9. třídy dorazily v pořádku na ŠvP do Krkonoš.

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny