Výměna části oken v objektu školy

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce" Výměna části oken v objektu školy"

Nabídka práce - pracovnice na úklid v MŠ

Do mateřské školy přijmeme pracovnici na úklid

Pořízení elektrické pánve do školní kuchyně

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávku a služby s názvem " Pořízení elektrické pánve do školní kuchyně"

Pořízení keramické pece

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávku a služby s názvem " Pořízení keramické pece"

"Druhá etapa komplexní opravy sociálního zařízení objekt Mladenovova"

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce s názvem "Druhá etapa komplexní opravy sociálního zařízení objekt Mladenovova"

Projekt EDUGATE

Škola je zapojena do mezinárodního projektu na podporu multijazyčného vzdělávání EDUGATE.

Zahájení školního roku v mateřské škole v ulici Angelovova

- nová školka od 4.9. 2017 - podmínky stravování MŠ

KVĚTNOVÁ OCHUTNÁVKA

Jak se vám líbí jídla na obrázku? Jedna věc je jistá: chutnalo - dětem i rodičům.

11. schůzka stravovací komise

Výsledky ochutnávek - Budeme usilova o stříbrný certifikát Skutečně zdravé školy - Nový modus operandi stravovací komise - Poťouchlá sváča funguje dobře

PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

DO NAŠÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU NA PLNÝ ÚVAZEK. VHODNÉ I PRO ZDATNÉ DŮCHODCE. UVÍTÁME ZÁJEMCE I Z ŘAD RODIČŮ NAŠICH ŽÁKŮ.

Provoz ŠD - pátek 30.6.

Důležité informace k provozu ŠD