ATLETIKA přihlašování - změna

PO a ČT kurzy ATLETIKY zahájeny a otevřeny.

kurzy KC - přihlašování

Informace k přihlašování

Poťouchlá sváča na ANGELU

Poťouchlé svačinky na Angelce opět od 2. října 2017   Vážení rodiče, i v novém školním roce budete mít možnost objednat si zdravé čerstvé svačinky pro vaše děti přímo do naší školy....

Výměna části oken v objektu školy

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce" Výměna části oken v objektu školy"

Nabídka práce - pracovnice na úklid v MŠ

Do mateřské školy přijmeme pracovnici na úklid

Pořízení elektrické pánve do školní kuchyně

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávku a služby s názvem " Pořízení elektrické pánve do školní kuchyně"

Pořízení keramické pece

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávku a služby s názvem " Pořízení keramické pece"

"Druhá etapa komplexní opravy sociálního zařízení objekt Mladenovova"

Výzva k podání nabídky ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce s názvem "Druhá etapa komplexní opravy sociálního zařízení objekt Mladenovova"

Projekt EDUGATE

Škola je zapojena do mezinárodního projektu na podporu multijazyčného vzdělávání EDUGATE.

Zahájení školního roku v mateřské škole v ulici Angelovova

- nová školka od 4.9. 2017 - podmínky stravování MŠ

Podzimní prázdniny