2. kolo vřazovacího řízení

Volné místo v budoucí čtvrté, páté, šesté, sedmé a osmé bilingvní třídě

ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12 doplňuje pro příští školní rok tyto bylingvní třídy: budoucí 4. třída, 5. třída, 6. třída, 7. třída a 8. třída. Žáci budou zařazeni do bilingvních tříd na základě výsledků vřazovacího řízení, které bude sestávat z testu z AJ, ČJ a MAT. Vřazovací řízení proběhne ve středu 27. června 2018 v čase 9,00 – 11,00 hod. na hlavní budově Angelovova. Druhé kolo je určeno výhradně zájemcům, kteří se nemohli zúčastnit 1. kola. Zájemci o zařazení do bilingvních tříd se mohou přihlásit do 26. června 2018 – vyplněnou přihlášku pošlete mailem na horcickova@zsangel.cz. V případě dotazů kontaktujte Mgr. Marii Horčičkovou. 

 

 

 

Publikován: 31.1.2017

Naposled upraven: 22.6.2018

Vytvořil(a): Marie Horčičková

  Kalendář