14.3.2020 Na MŠ Hasova potvrzeno dítě s koronavirem

14.3.2020 Na MŠ Hasova potvrzeno dítě s koronavirem

Vážení rodiče, 

14.3. včera odpoledne jsem se dozvěděla, že jedno z dětí naší MŠ v budově Hasova bylo pozitivně testováno na koronavirus. Kontaktovala jsem maminku dítěte, která pozitivní test potvrdila. Bezprostředně jsem se spojila s Hygienickou stanicí Prahy 4. Přijali jsme všechna opatření určená HS. Karanténa je nařízena dětem a všem zaměstnancům MŠ Hasova. Prosíme rodiče, aby kontaktovali telefonicky příslušného dětského lékaře. Lékař musí být kontaktován a pokud neřešíte péči o dítě jiným způsobem, může vám vydat neschopenku. Sledujte prosím zdravotní stav dítěte. V případě zhoršení zdravotního stavu opět kontaktujte telefonicky lékaře, který rozhodne o testování. Od zítřka bude otevřeno odběrové místo na test koronaviru také v Thomayerově nemocnici v Krči. Na včerejším mimořádném jednání rada naší městské části souhlasila s uzavřením obou budov MŠ. Informace k žádostem o ošetřovné najdete na https://www.zsangel.cz/zakladni-skola/aktuality/informace-pro-rodice-zaku-skoly-formular-zadosti-o-osetrovne.2421.

V případě nejasností mě můžete kontaktovat prostřednictvím 

e-mailu cichonova@zsangel.cz , v neodkladných případech telefonicky MOB/ 777292124.

Iva Cichoňová

Publikován: 15.3.2020

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář