VYHLAŠUJEME SOUTĚŽE K ZAHRADNÍ SLAVNOSTI 2019!

I letos budete moci nasbírat body do soutěže ještě před samotným konáním zahradní slavnosti. Vyhlašujeme dvě soutěže, které budou probíhat během celého měsíce května.

Úkol # 1

Úkolem je výtvarně, literárně či audiovizuálně ztvárnit tvůj pohled na budoucnost v duchu tématu letošní Zahradní slavnosti - Angel za 100 let. Představivosti se meze nekladou – vyrobíte napodobeninu AI robota? Napíšete nebo natočíte příběh z budoucnosti?

Jak to vidíš ty? Jak bude vypadat škola či školka za 100 let? Co se budete učit nebo jak budete do školy cestovat?

Téma je možné zpracovat ve třech kategoriích:

1. výtvarná (obraz, komiks, koláž , robot apod.) - formát max A3

2. literární (povídka, příběh, báseň, esej apod.) - rozsah min A5, max A4

3. audiovizuální (foto, video) - formát mp3 nebo mp4 na USB disk.

Termín odevzdání: 30. května 2019

Dílo musí být označeno jménem a třídou na zadní straně. V případě kategorie 3, vložte dokument se jménem a třídou na USB disk.

Odevzdáním úkolu souhlasíte se zpracování vašeho jména a třídy pro účely vyhodnocení celoškolní soutěže.

Úkol # 2

Vědomostní kvíz - Expedice Angel 2119

Dalším úkolem a možností získání dalších bodů, jak pro třídu tak i pro jednotlivce, je kvíz Expedice Angel 2119 s tématickými otázkami.

Je to jednoduché: 5 otázek, 5 jednoznačných odpovědí, 10 bodů pro vás i vaši třídu v případě správných odpovědí.

A jako bonus ještě můžete získat jeden bod navíc za vyplnění ankety k Expedici Angel 2119 na konci kvízu.

Hrajeme o voucher do Jumpparku.

Termín pro vyplnění kvízu: 30. května 2019

Úkol # 3

Sportovně-zábavní stanoviště v den Zahradní slavnosti

Získané body se započítávají do třídy a v případě účasti úkolu 1 a 2 také pro jednotlivce.

Podrobná pravidla k jednotlivým úkolům si prostudujte v článku Pravidla soutěží Angel za 100let.

Těšíme se na vaše ztvárněné příběhy a odpovědi kvízu. Přejeme vám mnoho zdaru!

Publikován: 2.5.2019

Naposled upraven: 10.6.2019