SOUTĚŽE K ZAHRADNÍ SLAVNOSTI

Máte nasbírané body do celoškolní soutěže o putovní pohár? Zbývá ještě příští týden, abyste získali body za vyplněný kvíz nebo body za ztvárnění tématu zahradní slavnosti “Angel za 100 let”.

SOUTĚŽE K ZAHRADNÍ SLAVNOSTI

Máte posledních pár dní na ztvárnění, dopsání, dokreslení či dotočení vašich představ o budoucnosti školy. Termín odevzdání je 30. května 2019. Odevzdávejte vašim třídním učitelům, kteří pak hromadně odevzdají na recepci školy.

V tento den bude také uzavřen kvíz - Expedice Angel 2119 včetně ankety. Takže neváhejte počítejte a vyplňujte. Těšíme se na vaše odpovědi.

Rekapitulaci soutěžních úkolů najdete v článku Vyhlašujeme soutěže k Zahradní slavnosti

Samozřejmě nezapomínejte také na pravidla celé soutěže.

A máme pro vás ještě jednu věc - na závěr Zahradní slavnosti uložíme vzkaz budoucím generacím. Každá třída může připravit jeden vzkaz, který společně uložíme na pozemku školy.

Vzkaz třídy, ať už psaný či kreslený (formát A4), odevzdejte nejpozději v pátek 14. června 2019 na recepci školy.

Těšíme se na vaše vyplněné kvízy a ankety, na obrázky i texty, případně videa, a také na vzkazy jednotlivých tříd. Vy se můžete těšit na odpoledne plné zábavy.

Publikován: 24.5.2019

Vytvořil(a): Alice Škvárová