SOUTĚŽE K ZAHRADNÍ SLAVNOSTI

Máte nasbírané body do celoškolní soutěže o putovní pohár? Zbývá ještě příští týden, abyste získali body za vyplněný kvíz nebo body za ztvárnění tématu zahradní slavnosti “Angel za 100 let”.

Máte posledních pár dní na ztvárnění, dopsání, dokreslení či dotočení vašich představ o budoucnosti školy. Termín odevzdání je 30. května 2019. Odevzdávejte vašim třídním učitelům, kteří pak hromadně odevzdají na recepci školy.

V tento den bude také uzavřen kvíz - Expedice Angel 2119 včetně ankety. Takže neváhejte počítejte a vyplňujte. Těšíme se na vaše odpovědi.

Rekapitulaci soutěžních úkolů najdete v článku Vyhlašujeme soutěže k Zahradní slavnosti

Samozřejmě nezapomínejte také na pravidla celé soutěže.

A máme pro vás ještě jednu věc - na závěr Zahradní slavnosti uložíme vzkaz budoucím generacím. Každá třída může připravit jeden vzkaz, který společně uložíme na pozemku školy.

Vzkaz třídy, ať už psaný či kreslený (formát A4), odevzdejte nejpozději v pátek 14. června 2019 na recepci školy.

Těšíme se na vaše vyplněné kvízy a ankety, na obrázky i texty, případně videa, a také na vzkazy jednotlivých tříd. Vy se můžete těšit na odpoledne plné zábavy.

Publikován: 24.5.2019

Vytvořil(a): Alice Škvárová